Ohlasy a reference

Níže jsou uvedeny některé ohlasy účastníků mých školení, klientů a spolupracovníků na projektech:

S vedením projektů především v oblasti velkých mezinárodních sportovních akcí jsem měl zkušenost již z předchozích let. V roce 2014 jsem navíc absolvoval školení a získal certifikaci Manažer komplexních projektů a programů. V rámci školení jsem se dozvěděl pár zajímavých tipů z praxe, ale certifikace byla postavená na velkém balíku administrativy a složitých postupů, které lze plně využít jen při realizaci velkých projektů v řádu desítek až stovek milionů korun. Já naopak zároveň řídím větší množství menších projektů, kde je byrokracie spíš přítěží. Dva roky jsem se snažil najít kompromis mezi intuitivním stylem řízení projektů a potřebnou administrativou, kterou jsem znal z certifikace. V lednu 2017 jsem absolvoval pak školení Miry Vlacha, které mi přineslo přesně tu zlatou střední cestu, kterou jsem potřeboval. Jednoduché pracovní postupy, konkrétní vzory projektových dokumentů a navrch velká spoustu praktických návodů z celé škály oborů od stavebnictví, přes IT až po event management. Když k tomu připočtu i tipy pro osobní efektivitu a rozvoj projektového manažera, bylo to pro mne nejpřínosnější školení za poslední léta.

Jiří Sládek - projektový manažer ve sportu a IT, mj. hlavní koordinátor MS v nohejbalu 2016

Když jsem organizovala křest #bezjablka, bylo jasné, co musím udělat první: zarezervovat místo, oslovit kmotry, domluvit partnery, zjistit, jestli bude knížka opravdu už venku z tiskárny a vytvořit událost na FB. Kdybych to teď dělala znovu, udělala bych první jinou věc: zjistila bych, jestli má Mira Vlach ten den volno. Jako vážení. Ten chlap je Bůh. Kdyby nedělal vtípky a kdybych ho neviděla jíst a pít, podezírala bych ho, že je robot. Myslí úplně na vše, má miliony praktických připomínek, nic ho nevykolejí, pořád se usmívá, všechno si sám řídí a do toho celému týmu dodává pocit, že to šlape jen a jen díky nim. Organizuje věci s takovou samozřejmostí a lehkostí, kterou já oplývám tak možná při pojídání pizzy. Takže kdybyste se taky chtěli z nějakého projektu nebo akce neposrat, tak Miru najdete na www.skolenipm.cz. Za mě jedna z nejprofesionálnějších a nejpříjemnějších spoluprací vůbec.

Michelle Losekoot - copywriterka a markeťačka

Nejlepší školení je to, kde se zapomenete dívat na hodinky a kde hned druhý den ráno máte chuť vyzkoušet nové poznatky v praxi. Právě takové bylo Mirovo školení projektového managementu. Mělo promyšlenou strukturu a bylo opravdu praktické: se spoustou okamžitě využitelných tipů a skvělých doprovodných materiálů. Navíc probíhalo v otevřené a příjemné atmosféře. Doporučuji všem, kteří žijí ve světě pracovních i osobních projektů a cítí, že se potřebují zlepšit v jejich řízení.

Mgr. Hana Valentová - copywriterka, editorka a korektorka

Absolvoval jsem dvoudenní školení pro projektové manažery od Miry Vlacha – a bylo to skvělé. Líbil se mi průnik mezi trochou teorie a spoustou praktických rad. Odnesl jsem si řadu dokumentů, které jsou připraveny k okamžitému použití. Oceňuji zejména to, že Mira své rady přizpůsobuje jednotlivým společnostem a jejich potřebám, uvědomuje si jejich rozdílnost a neuplatňuje univerzální přístup pro všechny. Na školení panovala příjemná atmosféra, které z mého pohledu napomohly týmové aktivity, kdy se měli účastníci možnost lépe poznat a zkusit si zpracovat malé projekty. Po školení jsem s Mirou ještě konzultoval problémy, které nás v projektovém řízení nejvíce pálí, a poradil mi možnosti, jak je řešit. Aktuálně u nás postupně zavádíme jednotlivé změny a už začínají být vidět konkrétní výsledky. Školení i konzultace Ing. Miry Vlacha doporučuji – mne osobně vytrhly trn z paty a pomohly mi zorientovat se v projektovém managementu.

Petr Novák

Fitrecepty.info

Školení projektových manažerů pro mě bylo příjemným zpestřením díky praktickým aktivitám řešení projektových problémů v týmu. Míra​ vás​ svým příjemným vystupováním a​ bohatými znalostmi z praxe systematicky donutí přehodnotit vaše současné standardy projektového plánování a řízení. Kromě haldy praktických materiálů jsem si ze školení odnesl především ​chuť ponořit se se svým týmem​ do nových projektů na vyšší úrovni. Školení mohu doporučit jak začátečníkům s projekty, tak těm zkušenějším.

Michael Petrus - ilustrátor, kreativec a mentor

S Mírou Vlachem jsem měl možnost se sejít v době, kdy jsem ani já netušil, že tento první moment rozvine naši spolupráci a profesní přátelství. Tím prvním krokem bylo setkání v projektovém klubu, kdy jsem hned při prvním setkání s Mírou věděl, že je to člověk na pravém místě a proaktivně angažovaný ve věcech, které dávají smysl a mají přidanou hodnotu. Tím jsou setkávání s cíleným sdílením informací, inspirativních příběhů a nejlepší možné praxe. Zde se střetává i profesionalita Míry Vlacha. Míra je vynikajícím moderátorem, který věnuje každé přípravě dostatečný čas, důslednost a v neposlední řadě víru v dobrý průběh. Vlohy projektové manažera, které Míra má, tak naprosto splňují očekávání zadavatelů pro hladký průběh a svěření naprosté důvěry. Mohu říci, že řada akcí, kterou jsem svěřil pod patronát Míry Vlacha byla tou správnou volbou, ať už to byla setkání s vrcholovými představiteli průmyslových firem nebo s vedením kraje.

Adam Liška - Vicepresident České manažerské asociace a předseda klubu Elite Moravskoslezského kraje

Česká manažerská asociace

Měl jsem to štěstí se účastnit několika akcí, které Mira jako projektový manažer zaštiťoval a vždy jsem byl ohromen vysokou mírou profesionality a celkovým provedením, kdy vše klapalo jako hodinky. Školení pro mě bylo po těchto zkušenostech jasnou volbou a těšil jsem se na příležitost nahlédnout do Mirovy projektové kuchařky. Školení nakonec předčilo mé očekávání a kromě mnoha nových poznatků jsem si odnesl i spoustu praktických tipů na vylepšení vlastních procesů. Mirovo školení mohu doporučit všem, kterým na kvalitě jejich služby jen trochu záleží.

Daniel Dimitrov - webový vývojář a konzultant

Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Ocenili jsme u něj zejména schopnost připravit školení přesně na míru našim potřebám a schopnost zaujmout posluchače interaktivní formou. Účastníci kurzu hodnotili bez výjimky jeho výkon jako excelentní.

PhDr. Ing. Daniel Kožený - jednatel

CIVOP s.r.o.

Mira je jeden z největších profesionálů, které jsem potkal. Fascinuje mě, s jakou pečlivostí se klientům věnuje a v tomto je mým vzorem. Absolvoval jsem jeho projektový kurz a následně konzultaci, kdy se Mira přesně věnoval mému konkrétnímu projektovému problému a našel vhodné řešení. Děkuji!

Mgr. Pavel Pichler - konzultant a realizátor projektů pro rozvoj cestovního ruchu

Když jsem na poslední chvíli našla možnost přihlásit se na Mirovo školení projektového řízení, zabrala jsem rovnou více míst pro lidi, kterým jsem školení doporučila. Všichni jsme na školení šli s různou úrovní zkušeností s vedením projektů, všichni jsme si ale odnesli cenné tipy, rady, materiály a podněty nejen k zamyšlení, ale přímo k aplikaci. Já sama jsem prakticky hned po návratu začala používat některé z Mirových formulářů, další se chystám vyzkoušet. Účastnit se Mirova školení byl rozhodně dobrý krok na cestě k efektivnější práci s méně stresem. Doporučuji i těm, kteří si myslí, že projekty zvládají snadno, možná zjistí, jak to dělat lépe s lepšími výsledky.

Sandra Tejnecká - grafický design a digital art

studioQe

Desítky zakázek, bouřlivé procesy a rychle rostoucí firma. To je kombinace, která se dá intuitivně řídit jen s obtížemi. Proto jsem šel na školení projektových manažerů s velkým očekáváním. Byly to velmi náročné, ale zábavné dva dny plné praktických informaci a užitečných materiálů. Rozhodně doporučuji.

Patrik Šíma - zakladatel a výkonný ředitel

WrongWare s.r.o.

Mirovo školení mě velmi mile překvapilo. Mira nám vedení projektů představil ze všech možných úhlů pohledu, připravil materiály, díky kterým budeme schopní posunout své projekty dál a zároveň zlepšit každodenní praxi, to vše za bezvadné atmosféry (i díky o hrám, v rámci kterých nám docvaklo to, co nám třeba ještě nestačilo cvaknout v průběhu Mirova vyprávění). Mně osobně se opravdu moc líbilo, jak měl Mira vše perfektně připravené a propracované do nejmenšího detailu, takže dva dny utekly jak voda a díky nim budu hodně věcí dělat jinak. Díky Miro, bylo to perfektní!

JUDr. Jindra Šulcová - patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví

Tištěné příspěvky a rozhovory s Mírou Vlachem jsem intuitivně četl na netu již delší dobu. Některé jeho myšlenky jsem si pak ověřoval v praxi při řízení rozlišných projektů. Když jsem objevil možnost přihlásit se na seminář, neváhal jsem ani chvilku. Na semináři jsem si ujasnil, že Míra je profesionál a především fajn člověk, který umí věci podávat velmi lidsky a přirozeně. Ze semináře jsme si odnesl mnoho nových podnětů, se kterými chci dále pracovat. Mírův seminář můžu pouze a jen doporučit!

Mgr. Luboš Janák - projektový manager

CZECH PM

Základy projektového řízení pro manažery, živnostníky, podnikatele…a všechny, kteří chtějí řídit svůj život. Jako projekt lze totiž pojmout cokoliv, od první samostatné cesty dítěte ze školy domů až po přesídlení firmy za oceán. A na to vás Mira Vlach připraví. Jasně, přehledně, teoreticky, prakticky, hrou. Odejdete s jinou hlavou, chutí začít lépe, praktickými návody jak, budete vědět proč, a s vědomím že v tom nejste sami. Zárukou nových dovedností je Mira Vlach se svými zkušenostmi projektového manažera a umem lektora, tipy přidají i zajímaví lidé co jsou dva dny s vámi. Proto doporučuji školení každému od rodičů na mateřské až po vedení velkých firem.

Dagmar Vilémová

Wüstenrot

Mira Vlach spolupracoval s naší firmou v letech 2010–2012 jako specialista řízení projektů. V této roli měl na starost hlavně dohled nad velkými strategickými projekty, jejich časovým plánováním a reportováním zahraničnímu vedení skupiny. Za tu dobu si získal mou důvěru a mohu spolupráci s ním v klidu doporučit.

Ing. Karel Lanzendörfer - vedoucí odboru Strategie a rozvoje

Green Gas DPB, a.s.

Na školení Miry Vlacha pro projektové manažery jsem se přihlásila z prostého důvodu: řídím projekty intuitivně, bez hlubší znalosti problematiky. Očekávala jsem, že se dovím nějakou tu teorii, ale hlavně praktické rady a doporučení. Po dvou dnech školení jsem odcházela s hlavou plnou nápadů, jak získané informace uplatnit v praxi. Školení doporučuji všem, kteří si chtějí ve svých projektech udělat pořádek, bez ohledu na profesi. Možná to nepůjde ze dne na den, ale budete mít kvalitní základy, na kterých budete moci stavět.

Ing. Ivana Minářová - stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení

Se svou účastí jsem z počátku váhal, už po úvodních hodinách školení jsem ale věděl, že jsem na správném místě. Mira Vlach přinesl během obou dnů velké množství poznatků, které velmi rád využiju při přípravě nových projektů i v rámci svého podnikatelského a osobního rozvoje. Struktura školení je pečlivě sestavená a díky množství příkladů z praxe i přímému zapojení účastníků prostřednictvím drobných projektů umožňuje rozvíjet podnětnou diskuzi a je o to větším přínosem. Za sebe mohu školení rozhodně doporučit všem, kteří by chtěli získat znalosti v oblasti řízení projektů.

Bc. Daniel Šácha - rešeršér a redaktor

www.danielsacha.cz

Na školení jsem se ujistil, že jdu správnou cestou a že je to cesta zábavná a různě klikatá. Mira nás provedl známými končinami, ale dal prostor také naší kreativitě a zkušenostem. Právě různé pohledy na projektové řízení pro mě byly cennou hodnotou kurzu, stejně jako Mirova doporučení pro dobrou praxi. Oceňuji pečlivě připravené a přínosné materiály a klidné zázemí ostravské Vivy. Školení rozhodně doporučuji.

Mgr. Vlastimil Ott - specialista na WordPress

www.vlastimilott.cz/wordpress

S Ing. M. Vlachem jsme spolupracovali na školení „Projektové řízení – základy“ na základě doporučení našeho dodavatele vzdělávání. Vysoce hodnotíme jeho spolupráci se skupinou, maximálně se dokázal přizpůsobit úrovni skupiny, se kterou pracoval, byl pohotový a uměl odpovědět na všechny dotazy účastníků na vysoké odborné úrovni. Protože i samotní účastníci školení byli velice spokojení s přístupem a odbornou úrovní Ing. Vlacha, v případě dalšího pokračování školení v oblasti projektového řízení počítáme s jeho účastí.

Mgr. Katarína Kruteková - koordinátor vzdelávania a rozvoja zamestnancov

KINEX BEARINGS, a.s.

Mirek nám velmi pomohl, když jsme stavěli náš největší projekt. Trval tři roky, Mirka jsme bohužel pozvali ke spolupráci, až když jsme přestali zvládat organizaci. Pro něj byla hračka nastavit noty, podle kterých se projekt dostal rychle opět pod kontrolu. A díky pravidelným schůzkám pod jeho vedením už pod kontrolou zůstal. Budu moc rád, když si na nás udělá čas i v budoucnu, až budeme mít opět něco většího.

Ing. Tomáš Hojgr, MBA - jednatel

RELIGIS s.r.o.

Školení projektových manažerů bylo zábavné a poučné zároveň - hry z prostředí projektů Vás dostanou, ať už jste je někdy hráli nebo ne. Výměna zkušeností jednotlivých účastníků je přímo k nezaplacení, nikdy by mě nenapadlo, kolik mi sdílení zkušeností může dát. A fakt, že to ukončením školení nekončí, je naprosto nejlepší - s účastníky se budeme vídávat i nadále, a to ve skupině absolventů školení na Facebooku.

Lucie Proroková - překlady angličtina-čeština

prorokova.preklada.cz

Projektovým řízením se zabývám již delší dobu, nicméně mám pouze minimální teoretický základ - svěřené projekty řídím intuitivně. Školení Miry Vlacha pro projektové manažery jsem primárně absolvoval proto, abych si své znalosti a dovednosti uspořádal na základě informací od někoho, koho v tomto oboru považuji za profesionála s praktickými zkušenostmi (účastnil jsem se několika akcí, které Mira projektově řídil a dotáhl do zdárného konce). Obsah školení jistě vychválilo mnoho účastníků přede mnou, proto se nebudu opakovat. Rád bych ale zmínil jednu věc, která mě na školení velmi inspirovala - Mira Vlach je neskutečně systematický člověk. To, co jsem od něj na školení vypozoroval, jsem okamžitě aplikoval do svého podnikání (systém šablon, Projektový dotahovač, zapojení her do školení, péče o účastníky po školení, …).

Pavel Minář - IT poradce a specialista na Google Apps

www.minar.cz

Mirek vydestiloval své zkušenosti s řízením projektů do školení, které bylo totálně nabité praktickými tipy, radami a postřehy. Hodnotím školení jako velmi přínosné a vřele doporučuji dalším lidem.

Mgr. Jiří Krpeš - web copywriter (www.textyproweb.cz) a začínající ekozemědělec (www.farmavalaska.cz)

www.textyproweb.cz

"S Mirou jsem se na jeho školení setkal již podruhé a můžu říci, že jsem byl maximálně spokojen. Především koncept Projektového dotahovače již od prvního dne zavádím do praxe a pomohl mi urovnat si spoustu věcí. Má očekávání byla splněna na více než 100% a proto můžu toto školení jen doporučit."

Jan Kudělka

PatriotiMSK

Mira Vlach byl zapojen do projektu OPVK Informace a konkurenceschopnost (příjemce Vysoká škola báňská – TU Ostrava, Ekonomická fakulta) v roli moderátora pracovní a tvůrčí dílny Řízení projektů. Jeho nadšený přístup a perfektní znalost metod projektového řízení byly velmi inspirující jak pro studenty coby cílovou skupinu projektu, tak pro ostatní členy realizačního týmu. Přestože auditorium, se kterým Mira v rámci dílen pracoval, mělo velmi rozdílnou úroveň počátečních znalostí, dovedl se skupinou pracovat koncepčně, navíc zábavnou formou s mnoha příklady z praxe. Co dodat? Těším se na další spolupráci.

PhDr. Milena Medková - manažerka projektu Informace a konkurenceschopnost

www.infokon.eu

Dvoudenní školení projektových manažerů Miry Vlacha obsahuje vyvážený mix teorie a praktických zkušeností. Odnesla jsem si jednak uvědomění, co bych mohla při řízení projektů dělat lépe, jednak řadu konkrétních tipů, metod a doporučení. Ocenila jsem také srozumitelné a užitečné formuláře pro definici a řízení projektů.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA - marketingová čarodějnice, poradkyně a lektorka​

www.cevelova.cz

Minimum teorie, maximum informací využitelných v praxi. Mírovo školení projektového managementu určitě doporučuju – pomohlo mi lépe řídit projekty.

David Waliczek - Content Strategist & Copywriter

Pan Vlach je dlouhodobým a aktivním členem Společnosti pro projektové řízení, na jejíž půdě jsem se s ním seznámil. O projektové řízení se zajímá dlouhodobě. Pro společnost spoluorganizoval několik ročníků odborných minikonferencí Dny sekcí SPŘ (dnes Quo vadis), které byly zajímavé nejen svým obsahem, ale byly i velmi profesionálně připravené. Takže ať už jsem byl v roli účastníka, nebo v roli prezidenta společnosti, musím potvrdit jeho vysokou profesionalitu nejen jako řečníka, ale i jako projektového manažera. Ostatně o tom, že tématu rozumí a umí se v něm orientovat, svědčí nejen to, že úspěšně školí a účastníci jsou spokojeni, ale že drží i dohled nad užitečnými stránkami Banka projektů. Spolupráce s panem Vlachem se nemusíte obávat.

Ing. Michael Motal, IPMA Level B - prezident Společnosti pro projektové řízení

Společnost pro projektové řízení

Miru Vlacha jsem oslovila v rámci přípravy náročného projektu jako konzultanta. Jeho komplexní přístup a rady byly nejen pro mě velmi cenné. Pomohly našemu týmu ujasnit si priority. Vážím si zejména jeho profesionality a racionality v přístupu k věci a schopnosti podívat se na věc i z jiných úhlů. Určitě mohu jeho služby doporučit.

Ing. Bc. Lucie Hrubá - projektový manažer

Agentura pro regionální rozvoj

Nezbytná teorie, obsah orientovaný prakticky na řízení projektů a týmů v kombinaci s výborným kolektivem lidí a jejich zkušenostmi z různých oborů pod taktovkou lektora Miry Vlacha. Asi tak bych ve stručnosti popsal dva dny, které jsem věnoval osobnímu rozvoji v oblasti projektového řízení, díky kterého jsem získal nejen ucelený průřez problematikou, ale hlavně nadhled a možná i jiný pohled na své úkoly a projekty. Nesmím opomenout, že jsem se při  školení i výborně bavil.

Jan Stoklasa - IT manager

Agentura API

Pan Vlach v naší společnosti vedl školení Projektový management. Školení bylo zorganizováno na profesionální úrovni a lektor, pan Vlach, uměl zaujmout jeho účastníky svými vědomostmi a zajímavými tématy. Tímto bych chtěl vřele doporučit pana Vlacha jako lektora ostatním firmám.

Tomáš Palcút - F-P Production s.r.o.

Pana Ing. Mirka Vlacha jsem na školení o projektovém řízení viděl poprvé a dovolím si konstatovat, že se jednalo o školení, které mě mimořádně zaujalo, přestože jsem při své cca 40leté praxi absolvoval řadu školení z různých oblastí odborného i veřejného života. Doufám, že se brzy naskytne příležitost, abych mohl opět využít jeho odborné fundovanosti i výborných pedagogických schopností pro potřeby lepšího rozvoje města či úřadu.

Ing. Jaroslav Miklenda - tajemník

MěÚ Veselí nad Moravou

V lednu 2017 jsem absolvoval Mirovo skvělé školení o projektovém řízení. Zamiloval jsem se do projektů! Dříve jsem pracoval nesystematicky, teď se opírám o jednoduchou „projektovou kuchařku“. Vím co, kdy a jak mám dělat, což mi šetří hodně času. Jsem kreativnější a lépe dotahuji věci do konce. Školení pomůže každému, kdo řeší malé, ale i rozsáhlé projekty v týmu mnoha spolupracovníků. Jednoznačně doporučuji.

Luboš Moravec, ml. - copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

ITRAS

Pana Vlacha jsme oslovili na základě doporučení našeho dodavatele v roce 2009. V lednu 2010 zahajoval vedením semináře „Projektové řízení krok za krokem“ vzdělávací projekt ve společnosti DYAS.EU a.s. V současné době, po roce spolupráce, je zařazen do kategorie kmenových lektorů naší společnosti. Oceňujeme zejména jeho pečlivou přípravu na školení, vycházející z jeho osobní znalostní základny, ale také z dialogu, který vede s garantem vzdělávacího programu a zástupci školících se firem. Seminář „Projektový management krok za krokem“ vede způsobem, který účastníci hodnotí pozitivně, protože si odnášejí užitečné informace, konkrétní pracovní postupy a v neposlední řadě i dovednosti, získané při plnění úkolů. V roce 2011 s Mírou Vlachem počítáme jako s lektorem základních i pokročilých kurzů projektového managementu.

RNDr. Zuzana Wroblowská - odborný garant vzdělávacích projektů

HERTIN s.r.o.

Dva dny strávené ve společnosti poznámkového bloku a s očima upřenýma na lektora projektového řízení! To bylo školení projektového řízení Míry Vlacha, které mi pomohlo uvědomit si, že jedna z nejdůležitějších věcí, jak správně řídit jakýkoliv projekt, není rozdání úkolů, ale obrazně (a někdy i doslova) otevření očí po probuzení. Naprosto perfektně vypracované materiály ready-to-use, sympatický lektor a desítky příkladů z praxe včetně testovacích projektů na vyzkoušení v týmech, to dělá ze školení špičkový nástroj pro všechny, kteří nechtějí na nic zapomenout a dokonale se připravit na všechny eventuality. Dávám deset fajfek na checklistu z deseti! :-)

Lenka Stryalová - Production Planning Department

MOSER a.s.

Pana Miru Vlacha, respektive jeho práce, týkající se projektového řízení, jsem sledoval na internetu již delší dobu a nacházel jsem v nich vždy mnoho inspirativních podnětů. Mira Vlach byl proto první, na koho jsem se obrátil ve chvíli, kdy jsme byli postaveni před úkol, vypracovat pro našeho zahraničního partnera akční plán budoucího fungování společnosti, včetně projektů, nezbytných k jeho realizaci a pravidelného reportování. Od počátku naší spolupráce obdivuji analytické schopnosti pana Vlacha, který okamžitě dokázal nezaujatě a velmi přesně vyhodnotit situaci a připravit řešení, splňující představy našeho partnera. Ale nezůstalo jen u toho. Pan Vlach je profesionál v nejlepším slova smyslu. Jeho zásluhou vznikly nejen vlastní dokumenty, ale díky důslednosti pana Vlacha probíhá i realizace projektů a všichni zainteresovaní pracovníci ve firmě, včetně externistů, které nám mimochodem také doporučil pan Vlach, jsou jím vedeni k odpovědnému a včasnému plnění dílčích úkolů. Na základě mých zkušeností mohu pana Miru Vlacha doporučit jako skvělého odborníka s vynikajícími teoretickými znalostmi a schopností, své znalosti předávat potřebným.

Ing. Radko Našinec - ředitel

BONAS spol. s r.o. (dovozce sekaček a traktorů značky Kubota)

Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Dokázal je seznámit se základy řízení projektů zajímavou a pestrou formou, i přes značně rozdílnou úroveň jejich počátečních znalostí. Spolupráce byla naprosto bezproblémová a mohu ji vřele doporučit.

Ing. Jana Machová - vedoucí odboru Business and Product Development

VOP-026 Šternberk, s.p.

Kromě nezpochybnitelných odborných předností má Mira jednu vzácnou vlastnost, která jej předurčuje pro kariéru špičkového poradce, a tou je jeho morální integrita. Je důvěryhodný, spolehlivý, eticky i emocionálně vyrovnaný, a také 100% mlčenlivý, pokud jde o záležitosti jeho klientů. Mira je jedním z důležitých členů projektového týmu portálu Na volné noze. Jeho hlas má vliv na naše strategická rozhodnutí a jeho odborný názor mne vždy zajímá. Miru mohu jako nezávislého poradce a projektového manažera vřele doporučit všem, kteří si potřebují udělat v podnikání pořádek a sami na to už nestačí.

Robert Vlach - specialista na podporu podnikání a provozovatel internetového portálu Na volné noze